Świetlne dekoracje

W ciekawej aranżacji sali i stołu weselnego dużą role odgrywa światło. Ma ono niezwykła moc odziaływania na zmysły i sprawia, że każde wnętrze nabiera romantycznego charakteru. Oczywiście najpiękniej wyglądają dekoracje stołu wykorzystujące ciepły blask świec. Jednak ostatnim trendem mody na dekoracje ślubne jest wykorzystanie iluminacji ledowej.
Odpowiednio dobrane potrafi zdecydowanie poprawić wygląd sali weselnej i wyeksponować to co jest warte pokazania. Jest to dobre rozwiązanie, w przypadku gdy młodzi decydują się na wesele tematyczne. Nie wątpliwie oświetlenie weselne daje wiele możliwości aranżacyjnych. Część osób decyduje się również na podświetlenie od zewnątrz budynku, gdzie odbywa się przyjęcie. Jest to szczególnie atrakcyjne zimą, gdy zabawa zaczyna się późnym popołudniem.

W czasie tańców, światło podkreśla rytm i styl muzyki oraz tworzy romantyczny klimat, gdy akurat sprzyja temu grana przez zespół piosenka.
Bardzo często organizatorzy wesela decydują się na świetlne projekcje swoich imion i daty, co zawsze cieszy się pozytywną reakcją gości.
Jak we wszystkim, również i w tym wypadku należy zachować rozsądny umiar i najlepiej planowane rozwiązania powierzyć specjalistom, którzy będą wiedzieli jak dane światło i jego kolorystyka będzie współgrała z pozostałymi elementami wystroju.
Źródło: