Pierwszy taniec

To co dla Pary Młodej jest dużym przeżyciem, dla gości może stać się prawdziwą atrakcją. Mowa oczywiście o pierwszym tańcu. Jest to moment gdy, na młodych, zwrócone są oczy wszystkich gości. Dlatego warto się do tego dobrze przygotować, aby ten wspaniały moment nie okazał się dla gości momentem, gdy będą umierać z nudów.

Dlatego przygotowując się do ślubu, warto wybrać się na kurs tańca. Praktycznie wszystkie szkoły tańca oferują kursy przeznaczone specjalnie dla narzeczonych, gdzie trenerzy skupiają się na tej jednej wybranej piosence, aranżując układ choreograficzny specjalnie do jej potrzeb.
Przygotowany układ wcale nie musi być skom
plikowany, aby zachwycić gości. To od narzeczonych zależy jaką piosenkę wybiorą, a nauczyciel tańca może ewentualnie zasugerować najlepsze rozwiązanie. O swoim wyborze, należy również poinformować orkiestrę, by mogła ona umieścić w swoim repertuarze wybrany utwór, o ile go nie posiada.

Pierwszy taniec może być urozmaicony różnego rodzaju efektami specjalnymi, takimi jak konfetti czy mydlane bański, które na pewna odwrócą uwag od niedociągnięć, które zdarzają się nawet zawodowym trenerom.
Źródło: