Sesje w plenerze

Jeszcze nie tak dawno w ślubnych albumach dominowały zdjęcia, na których obowiązkowym rekwizytem była parasolka czy rower. Wydawało się, także że zdjęcie ślubne, które przedstawiał odbicie państwa młodych w lustrze jest szczytem nowoczesności. Dzisiaj takie standardowe ujęcia, wykonane w studio fotograficznym, wydają się trącić myszką… Jakie rozwiązanie się wobec tego dzisiaj stosuje?

Co cieszy się największą popularnością? Jak pokazuje doświadczenie wielu fotografów, największym zainteresowaniem młodych par, cieszą się zdjęcia ślubne w naturalnej scenerii - w plenerze.
Doskonale nadają się do tego parki, ruiny zamków, czy ulice starych miast, również dworce kolejowe na zdjęciach prezentuje się pięknie. Dużą popularnością cieszą się również sesje zdjęciowe nad morzem czy nad rzeką, a młodzi zazwyczaj nie cofną się przed niczym, by wykonane ujęcia były naprawdę piękne i niepowtarzalne. Zdjęcia bowiem są tym, co pozostaje na całe życie, pamiątką, której nikt nie zabierze. Są dowodem na to, że młodzi ludzi powiedzieli sobie tak i obiecali być ze sobą całe życie, bez względu na okoliczności.
Źródło: